Sayfalar

23 Şubat 2015 Pazartesi

Bebek İsimleri Önerileri


Bebek Bekleyenler, Uyumlu Bebek İsimleri Önerilerine Bakmadan Geçmeyin

İsim seçmek, bir ömür boyu bebeğin taşıyacağı isme karar vermek, oldukça zordur. Kimi anne ve babalar daha kendileri çocukken, ileride bebeklerine koyacakları isme karar vermişlerdir, kimleri ise doğumdan sonra bile karar veremez, 2-3 gün, hatta bir hafta sonra ancak isim seçebilirler.
Uluslararası arenada da ödüller kazanmış, Türkiye'nin en çok takip edilen anne ve anne adaylarının web sitesi Anneysen.com, takipçilerinin önerileri ile hazırladığı Uyumlu Bebek İsimleri rehberi ile ailelere destek olmayı amaçlamış.

Uyumlu Bebek İsimleri Rehberi'nden bazı örnekleri sizin için seçtik:

Birbirleri ile uyumlu kız bebek isimleri
Mira-Hira, Derin-Deniz, Öykü-Masal, Masal-Hayal, Duru-Su, Nehir-Irmak, Ceren-Seren-Deren-Beren, Beliz-Yeliz, Simay-Miray, Lara-Lina-Lidya-Leyla, Beste-Ezgi-Arya, Maya-Arya-Alya, Ada-Dora, Aden-Karen, Diyar-Nar, Ece-Gece, Gün-Gece, Alev-Alaz, Aslı-Algı, Ahter-Ayzer.

Birbirleri ile uyumlu erkek bebek isimleri
Ege-Efe, Rüzgar-Çınar, Rüzgar-Çınar, Aras-Ayaz, Kuzey-Güney, Emir-Demir, Boran-Baran, Kerem-Kerim, Eymen-Seymen, Kerim-Selim, Sinan-Baran, Ömer-Tümer, Yaman-Yavuz-Yağız, Doğu-Batı, Savaş-Barış, Kaya-Kayra-Kara.

Birbirleri ile uyumlu kız bebek- erkek bebek isimleri
Toprak-Yaprak, Güneş-Toprak, Beren-Kerem, Pınar-Çınar, Yaren-Eren, Yağmur-Bulut, Su-Ateş, Yaren-Eymen, Demre-Emre.
******************************* Bebek Bakımı - Bebek Beslenmesi - Bebek Sağlığı Hamilelik - Tüp Bebek - Doğum -- Çocuk Eğitimi çocuk gelisimi, Çocuk Psikolojisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

*********************

Bebek Bakımı - Bebek Beslenmesi - Bebek Sağlığı Hamilelik - Tüp Bebek - Doğum -- Çocuk Eğitimi çocuk gelisimi, Çocuk Psikolojisi